Opinie


Mama Madzi
23.01.2015
Dla mojej córki były to wspaniałe wakacje, spędzone w miłej i rodzinnej atmosferze. Od momentu powrotu do domu Madzia wspomina ten wyjazd niemal codziennie. Już czeka na kolejne wakacje aby znów móc przyjechać do "Cioci".
Mama Patrycji
09.03.2015
Moja kochana córka w końcu znalazła swoje miejsce na realizację swoich zainteresowań a wszystko przez pocztę pantoflową. Wraca uradowana z zajęć i czeka z niecierpliwością żeby pojechać znowu do "szkoły plastycznej" bo tak nazywa spotkania z "ciocią" Anią. Uśmiech i radość dziecka, bezcenne. Gorąco polecam!!! Miła i ciepła atmosfera, przede wszystkim rodzinna...to czego każde dziecko oczekuje w nowym miejscu.Pozdrawiamy i do zobaczenia :-)
Mama Oli
25.07.2015
Serdecznie polecam. Letni wypoczynek pełen wrażeń. Szkoła samodzielności i odkrywanie swoich talentów. Dziękujemy. Lipiec 2015
mama Majki z Warszawy
11.06.2014
Moja córka była tam kilka razy i myślę, że na tym nie koniec :) Atmosfera miła, domowa, taka jak u ulubionej cioci. Są to takie magiczne kolonie.Inne niż wszystkie. Kameralne i w domowej atmosferze. Jeżeli ktoś szuka wyjątkowego miejsca dla swojej pociechy to u Pani Ani je znajdzie. W domu, na stryszku znajduje się pracownia plastyczna, w której dzieci wykonują najróżniejsze prace. Przy domu jest się piękny, zadbany ogród, w lecie z rozstawionym basenem. Piękne miejsce! :)
MAZURUK Ania i Karolina
17.05.2014
Był to naprawdę mile i domowo spędzony czas! :) Robiłyśmy dużo ciekawych, plastycznych prac, było dużo zabawy na świeżym powietrzu. Same gotowałyśmy sobie przepyszne dania! Jednym słowem : były to super wakacje! ;)
Agnieszka
02.06.2014
Choć trafiliśmy tu przez przypadek , droga pantoflowa najlepsza , to na pewno wrócimy . Piękna okolica wśród sadów - wiosną kwitnących , latem kipiących zielenią ,jesienią widok już dojrzałych jabłek , gruszek , śliwek .Tuż za płotem las chodziliśmy na jagody , grzyby , jeździliśmy rowerem , a wieczorem ognisko i kiełbaski .Gospodyni w każdym może rozbudzić pasję . Odkryliśmy z dziećmi frajdę zabawy z decoupage , robiliśmy stroiki i często materiały na nie zbieraliśmy w lesie , cudownie .;)
Klaudia
03.06.2014
Czas spędzony na warsztatach w kuźni to absolutnie jedna z najlepszych opcji spędzenia wolnego czasu. Zajęcia z P. Anią odbywały się w przyjaznej atmosferze., dzięki której czułam się jak w domu. Nauczyliśmy się wielu technik wykonywania biżuterii oraz ozdób wielkanocnych w ciekawy sposób. Materiały których używaliśmy do wykonywania prac były świetnej jakości. Polecam! Oto owoce mojej pracy: http://oi60.tinypic.com/2s7tc3p.jpg http://oi62.tinypic.com/2rcsiyp.jpg
Kinga
09.06.2014
Zajęcia super, ciekawe i inspirujące. Pani Ania jest bardzo miła i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dodatkowy plus to pamiątki po zajęciach w postaci wykonanych prac.
Ola
13.06.2014
Bardzo miło wspominam pobyt w kuźni :) Poznałam tam wiele ciekawych osób i sporo się nauczyłam. Nie było czasu na nudę! Bardzo chętnie tam powrócę ;)
MAMA KAROLINKI
15.06.2014
ZAJECIA W KUZNI TO MIŁO SPEDZONY CZAS W FANTASTYCZNEJ ATMOSFERZE. JESTEŚMY STAŁYMI BYWALCAMI. JEST TO ZDECYDOWANIE MIEJSCE GODNE POLECENIA. MOJE DZIECKO JEST ZACHWYCONE PO KAZDYM POWROCIE Z ZAJĘĆ I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ OCZEKUJE KOLEJNYCH. DO ZOBACZENIA NA BOROWYM!!!
Mama Julki i Hani
16.06.2014
Obydwie moje córki były bardzo zadowolone z pobytu w Kuźni, Julka była tam już 3 razy. Sporo się nauczyły, poznały fajne techniki plastyczne, przygotowały masę prezentów (decoupage, obrazy olejne, biżuteria, ceramika). Gotowały, poznały kuchnie i potrawy różnych krajów - chętnie chwaliły się swoimi umiejętnościami po powrocie do domu. Bardzo ciepło wspominają też atmosferę i swojskie klimaty
Hania
27.06.2014
To były cudownie spędzone dni!!! Była rodzinna i ciepła atmosfera. Poznałam wiele cudownych dziewczyn, których się nie zapomnę. Z przyjemnością tam powrócę w tym roku i w latach następnych ;)

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości